O mnie

English version down this page! 

Nazywam się Paulina. Od siedemnastu lat mieszkam w Gdańsku.

Jestem osobą, która stara się być jak najbardziej pozytywną i uśmiechniętą. Jak u każdego, bywają momenty, że ten uśmiech znika z mojej twarzy, ale po jakimś czasie zawsze wraca. Należę do osób, które kochają życie, które cieszą się każdą jego chwilą. Nigdy nie tracę nadziei, walczę do samego końca. Spełniam swoje większe lub mniejsze marzenia, które czynią mnie jeszcze szczęśliwszą. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Nie należę do nastolatek, które obchodzą tylko włosy, paznokcie czy chłopcy. Ja należę do tych, które cenią wszystko, co mają, dla których życie jest wartością nadrzędną.

Jeśli chodzi o gusta… Mam swój własny styl. Gustuję w klasycznych kolorach. Interesuję się fotografią, sportem, no i oczywiście, blogowaniem. Od niedawna ciągnie mnie również do gotowania. Słucham popu, rapu i hip-hopu. Uwielbiam czytać i oglądać seriale.

Na moim blogu staram się zainteresować Was swoimi przemyśleniami na różne tematy, a także zmotywować do dobrego, szczęśliwego życia. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
ENG: Hi!

My name's Paulina, I'm 17. I live in Gdańsk (Poland).

I try to be optimistic and happy person every day, but, like each of us, I have moments that I just can't be so happy like I would like to be. I'm person that love life and try to spend every moment of that in the best way. I never give up, I try to make my dreams come true. There's nothing impossible to me.

I'm not like most girls - life is the most important thing to me.

I have my own style. I like classic colours like grey, white, black etc. I'm really into photography, sports, blogging and cooking. I listen to rap, pop and hip-hop music (especially Machine Gun Kelly or Selena Gomez, One Direction etc.). I love reading and watching TV series.

My website is special place to me. I publish there my thoughts and try to motivate you to good and happy life. Hope you'll enjoy that! 

  • Share: